5 powodów, żeby zostać aktywistą NoTest

5_powodow

Z czym kojarzysz NoTest? Czy nie przypadkiem z listą? Cóż, od pewnego czasu ten projekt to coś więcej! Fundacja się zakłada, nasza działalność powoli zaczyna nabierać tempa i tylko patrzeć, jak zmienimy świat! Chyba nie chcesz być tylko świadkiem tego przełomowego wydarzenia? Oto 5 powodów, by zostać jego uczestnikiem – aktywistą NoTest:

1. Zmieniasz świat na lepsze!

 

Wiesz, co mówią – chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Choć dziś wiwisekcja to problem na skalę ogólnoświatową, to jednak w NoTest jesteśmy optymistami i wierzymy, że możemy to zmienić, a im nas więcej, tym szanse rosną! Wielkie zmiany zawsze przecież zaczynają się od tych malutkich, tylko ktoś musi je inicjować…

 

2. Zdobywasz punkty do CV

W obszarze, w którym będziesz z nami działać – czy to social media, grafika, fundraising czy… cokolwiek innego (dla każdego coś się znajdzie!) – zdobywasz cenne doświadczenie, a fakt, że robisz to dobroczynnie, z pewnością zostanie doceniony przez twoich przyszłych pracodawców. Możesz u nas nawet zaliczyć studenckie praktyki, łącząc przyjemne (zaliczenie praktyk) z pożytecznym (działalność na rzecz zwierzaków)!

 

3. Poszerzasz swoją wiedzę

Doświadczenie, które zdobywasz, i wiedza, której nabywasz, to nie tylko punkty do CV, ale również satysfakcja dla Ciebie. Człowiek wszak uczy się całe życie, a zdobywanie nowych informacji i umiejętności to całkiem przyjemna sprawa, nie sądzisz? W naszej ekipie mamy niemalże ludzi od wszystkiego – na pewno chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem z wielu dziedzin!

 

4. Nadajesz sens swojemu życiu!

Wiedząc, że robisz coś dla innych, zwłaszcza dla istot, które same nie mogą walczyć w obronie swoich praw; nie skupiając całej swej aktywności jedynie na sobie, nabierasz dystansu do swojego życia i poczucia, że – wbrew wszystkiemu (temu, że kot znowu nasikał Ci na kapcia, chłopak się obraził albo, że w pracy Cię nie doceniają) – ma ono sens, ma jakąś głębszą wartość, której nikt Ci nie odbierze.

 

5. Rozwijasz sieć kontaktów

Tak jak to już było mówione w punkcie trzecim, mamy ludzi od wszystkiego. No dobrze, prawie wszystkiego, niech będzie. Jest więc uzdolniona graficzka… Ogarniaczka Geek Girls Carrots… Blogerka-dziwaczka z tysiąc pomysłów na minutę. Są i inni! Kto wie, kiedy te kontakty Ci się przydadzą? Ty pomagasz nam, my pomożemy Tobie – nie jesteśmy nastawieni tylko na branie! Jeśli będzie to w naszej mocy, chętnie się odwdzięczymy za zaangażowanie w naszą działalność.

No to jak? Działasz z nami?

Mortycja